Ремонт водогону в селищі Слобідка на особистому контролі Слобідського селищного голови.

Дата: 07.09.2022 11:17

Як і планувалось на останній робочій нараді під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко, за участю заступника селищного голови та керівників комунальних підприємств проведення робіт по заміні частини центрального водогону в селищі Слобідка по вулиці Незалежності розпочались. Виконує роботи комунальне підприємство «Водоканал Слобідка». Як зазначив селищний голова, роботи по заміні центрального водогону мають вирішитися у найкоротші терміни тому контроль за виконанням даних робіт здійснює особисто. Керівнику комунального підприємства надано доручення щоденно звітувати про хід виконання ремонтних робіт.

Наразі роботи тривають. Бригада робітників та техніка КП «Водоканал Слобідка» продовжують працювати на водогоні та планують, що уже найближчим часом, в будинках розташованих за цією адресою відновиться якісне та безперебійне водопостачання.