Сьогодні відбулось чергове засідання Гуманітарного штабу при Слобідській селищній раді.

Дата: 09.03.2023 14:38

8.03.2023 року за підтримки начальника Одеської обласної військової адміністрації МАКСИМА МАРЧЕНКА, Подільський район отримав від Координаційного гуманітарного штабу при Одеській ОВА черговий вантаж гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів  для подальшого розподілення в територіальних громадах для потреб  внутрішньо переміщених осіб, та інших категорій населення, які проживають в населених пунктах Слобідської громади .
  За дорученням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко, 9 березня 2023 року , під керівництвом голови штабу, заступника Слобідського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Михеля пройшло чергове засідання Гуманітарного штабу при Слобідській селищній раді.
 На  засіданні Гуманітарного штабу, члени штабу визначили напрямки використання гуманітарної допомоги. Після пропозицій та обговорень,  та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року № 328 "Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану" визначили, що ця допомога буде розфасована в набори,  в які ввійдуть макаронні вироби, олій, борошно, вівсянка та розділена виключно для ВПО, відомості про яких включені до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО та які прибули з інших областей України, де ведуться бойові дії ( на 1 людину - 1 набір) та інвілідів I групи, сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, мешканців, за якими здійснюють догляд соціальні працівники ( догляд на дому) та сім'ям загиблих воїнів з розрахунку 1 набір на сім'ю.