2022 рік.

Рішення від 11.06.2021 року № 193-VIII "Про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Слобідської селищної ради в 2022 році"

Додаток 1 до рішення - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток 1,1 до рішення - ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ( діють з 01.01.2022 р.)

Додаток 2 до рішення - транспортний податок.

Додаток 3 до рішення - земельний податок , Додаток 3,1 - Ставки земельного податку,   Додаток 3.2  - Ставки плати за землю (орендна плата)

Додаток 4 до рішення  - Збір за місця для паркування транспортних  засобів.

Додаток 5 до рішення - Туристичний збір .

Додаток 6 до рішення - Єдиний податок - спрощена система оподаткування, обліку та звітності.

Рішення № 229 від 20.08.2021 року "Про внесення змін в рішення Слобідської селищної ради від 11.06.2021року № 193-VІІІ « Про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Слобідської селищної ради в 2022 році» ( додатки : ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців ( I групи),  ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців (I групи)