10 Жовтня, 2022 р., 11:28
                            УВАГА! Шановні мешканці Слобідської громади! Ворог продовжує жорстоко і цинічно обстрілювати нашу країну! По всій Україні лунають вибухи, в країні затяжна  повітряна тривога!  Залишається загроза ракетних ударів на всій території України. Усім підприємствам та установам громади - просимо негайно припинити прийом громадян та їх обслуговування, спрямувати їх в найблищі укриття! Торгівельні мережі - припинити обслуговування громадян до сигналу "відбій повітряної тривоги"!  Повітряна тривога оголошуватиметься стільки разів, скільки цього вимагатиме ситуація! Точне місце куди, в який населений пункт може влучити ракета визначити важко.Тому просимо вас - не нехтуйте сигналами "повітряна тривога", бережіть себе, будьте пильними!