З 25 січня 2021 року відновлено навчання!

Дата: 25.01.2021 13:19

З 25 січня 2021 року заклади освіти Слобідської громади відновили навчання у звичному режимі, з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів для закладів освіти, визначених постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу. Згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

-відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

-відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

-проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Додаткові обмежувальні заходи для закладів освіти, встановлені на період 8-24 січня 2021 р., не діють з 25 січня.