Інформ ація для осіб, які виявили бажання прийняти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області.

Дата: 26.01.2021 10:53

Слобідська селищна рада Подільського району Одеської області надає перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад апарату селищної ради.

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в органі місцевого самоврядування ( встановленого зразка), до якої додається резюме у довільній формі.

2. Заповнену особову картку ( форма П-2ДС ).

3. Письмову заяву, в якій повідомляє, що до особи не застосовуються заборони, визначені ч.3,4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копію довідки, встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Дві фотокартки 4*6 см.

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

6. Декларація про майно, доходи, витрати і зобовязання  фінансового характеру за 2020 рік за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»

7. Копія паспорта громадянина України.

8. Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобовязаних).

9. Довідка про допуск до державної таємниці ( у разі наявності ).

10.Інші документи за бажанням особи.