Про скликання позачергової сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 24.02.2021 09:30

Відповідно до Розпорядження Слобідського селищного голови  № 42 від 19.02.2021 року,  25 лютого 2021 року о 14 годині 30 хвилин (смт Слобідка, вул.Незалежності, буд.2 , зал засідань селищної ради ) відбудеться позачергове засідання 6 сесії Слобідської селищної ради VIII скликання.На розгляд сесії винесені наступні питання:

- Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

-  Про стан виконання  Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Слобідської  селищної ради Подільського району Одеської області протягом  2020 року.

-  Про план роботи Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області на 2021 рік.  Про план роботи виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області  на 2021 рік.

- Про  затвердження  Програми та Положення « Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції  - жителям селища, сіл на території Слобідської селищної ради на 2021 рік.

- Про  результати розгляду доповідної записки  за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Водоканал Слобідка».

-  Про затвердження Програми « Підтримки діяльності КП «Водоканал   Слобідка на  2021 - 2022 роки.

-  Про затвердження та введення в дію Комунальним підприємством «Водоканал Слобідка тарифів на водопостачання та водовідведення  на території Слобідської селищної ради на 2021 рік.

- По затвердження Статуту комунального підприємства «Водоканал Слобідка»  (нова редакція).

-  Про  затвердження Статуту Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

- Про створення Центру надання адміністративних послуг Слобідської селищної ради  та затвердження Положення про нього.

- Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Слобідської селищної ради .

Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

- Про затвердження Програми та Положення «Підтримки сім’ї та молоді, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми  Слобідської селищної ради на 2021-2022 роки».

- Про затвердження Програми та Положення  «Компенсація пільгового проїзду окремих категорій  громадян на 2021- 2022 роки Слобідської селищної ради».

- Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей  Слобідської селищної ради на 2021-2022 року».

- Про затвердження Програми та Положення «Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги на лікування громадянам, які проживають на території Слобідської селищної ради на 2021-2022 роки».

- Про затвердження Програми та Положення «Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій населення Слобідської селищної ради на  2021-2022 року» .

- Про внесення змін та доповнень  до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року   № 31-VIІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік».

-Про внесення змін до рішення Слобідської селищної ради  Одеської області  від 30 грудня 2020 року № 61-VІІІ «Про внесення змін до рішення Слобідської селищної ради Одеської області від 26 листопада 2020 року № 09-VІІІ «Про затвердження структури виконавчих органів Слобідської селищної ради Одеської області , загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

- Земельні питання.

- Різне.