Привітання Слобідського селищного голови з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 05.03.2021 09:36

Шановна Слобідська громадо!

Дорогі наші жінки!

Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни — Міжнародним днем Жінок, що ототожнює свято любові та краси у всьому світі! Тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, турботою та красою.
   Турботливі бабусі, ніжні матері, любі сестри, кохані дружини, милі та щирі дочки й онучки - ви найдорожче, що є у житті чоловіків! Ви спроможні підкорити цілий світ своєю рішучістю, безмежним терпінням та наполегливістю! Такі хоробрі  й водночас такі тендітні — скільки всього тримається на ваших плечах! Від плекання домашнього вогнища, успішних ділових відносин, до важких та небезпечних спеціальностей, як то виробництво чи захист Батьківщини. Без вашої наполегливості неможлива розбудова спроможної  та квітучої  Слобідської громади!
Милі наші чарівниці! Від імені
Слобідської селищної  ради, її виконавчого комітету, всіх чоловіків громади та від себе особисто я маю за честь вітати Вас та бажаю кожній представниці  громади величезного жіночого щастя, любові та добра! Нехай поряд завжди буде міцний та впевнений чоловік, з яким будь-який буревій буде звичайною негодою. Будьте кохані та щасливі!

З повагою,

селищний голова Віктор Доцуленко