Звернення Слобідського селищного голови з нагоди 207-річниці з Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 09:57

Шановні земляки!

9 березня вся країна відзначає 207-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка генія українського народу.

Шевченко це  Пророк України. У своїй творчості він заклав модель руху українського народу до побудови справедливої держави. Цю державу кожен має побачити, зрозуміти і почати втілювати у життя щоденною працею. Будувати її треба на своїй відповідальності. Не шукати, хто зробить за тебе. А братися за роботу самому.

В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля.

Нема на світі України,

Немає другого Дніпра...

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави. Імя славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. Творчість Шевченка джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!

Слава Україні!

З повагою,

селищний голова Віктор Доцуленко.