Звернення селищного голови Віктора Доцуленко з нагоди Дня українського добровольця.

Дата: 13.03.2021 18:31

14 березня в нашій країні відзначається День українського добровольця. Цей день встановлено на честь створення у 2014 році українського добровольчого батальйону. Наші мужні співвітчизники першими стали на захист незалежності та територіальної цілісності України, проявивши небайдужість, сміливість та любов до рідної країни. Саме відвага та здатність до самопожертви у 2014-му були прикладом для багатьох воїнів, що згодом стали до лав Збройних Сил на захист України.

Дорогі земляки, військовослужбовці, справжні патріоти!

Щиро вітаю Вас з Днем українського добровольця! Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, наснаги на добрі справи заради благополуччя своїх родин, малої батьківщини та нашої України!

Слава Україні! Героям слава!

Селищний голова Віктор Доцуленко