До уваги Слобідської громади! Тарифи на водопостачання та водовідведення.

Дата: 15.03.2021 10:07

Згідно рішення Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області VI сесії VIII скликання від 25.02.2021 року № 81-VIII "Про затвердження та введення в дію КП "Водоканал Слобідка" тарифів на водопостачання та водовідведення на території Слобідської селищної ради на 2021 рік" економічно-обгрунтована вартість згідно витрат підприємства на водопостачання та водовідведення становить:

- водопостачання - 50,00 грн. за 1 м.куб.

- водовідведення - 88,00 грн. за 1 м.куб.

Враховуючи відшкодування Слобідською селищною радою різниці між розміром економічно-обгрунтованою вартістю та затвердженим розміром тарифу на водопостачання та водовідведення вартість послуг з 01 квітня 2021 року становитиме:

з лічильником обліку води:

- водопостачання - 29,00 грн. за 1 м.куб.

- водовідведення - 45,00 грн. за 1 м.куб.

Без лічильника на одну особу в місяць:

- водопостачання - 116,00 грн.

- водовідведення - 180,00 грн.

Шановна Слобідська громадо!

Звертаємось до вас, та вкотре наголошуємо, що для забезпечення безперебійного водопостачання необхідна вчасна оплата за спожиті послуги, оскільки через недофінансування комунальне підприємство втрачає можливість своєчасно та в повному обсязі розраховуватись з постачальниками електричної енергії, проводити закупівлю запчастин, виплачувати заробітну плату своїм працівникам та інш. Стабільна робота підприємства повністю залежить від надходжень за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Це єдине джерело фінансування. Ми вдячні тим абонентам, які  своєчасно і в повному обсязі оплачують комунальні послуги, а ми в свою чергу, й надалі робитимемо усе можливе для того, щоб у крані кожного споживача завжди була вода. Вимушені попередити, що якщо, на момент перевірки контролером КП "Водоканал Слобідка" показників водолічильника буде виявлена заборгованість по сплаті за водопостачання, тариф на оплату боргу буде нараховуватись по собівартості, тобто 50,00 грн. за 1 м.куб.

Просимо вас віднестися до цього питання з глибоким розумінням та відповідальністю, сподіваємося на вашу свідомість!

З повагою,

Слобідська селищна рада