Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з містобудування, архітектури, просторового планування.

Дата: 17.03.2021 11:15

Відповідно до Розпорядження від 17.03.2021 року № 08-К/тр « Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад » Слобідська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з містобудування, архітектури, просторового планування.

Вимоги до претендентів на посаду:

• громадянство України та вільне володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на компютері.
  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • знання законодавства  України та відповідного спрямування.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантної посади, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради заяву на ім’я селищного голови про участь в конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі, особову картку (форма П-2 ДС) з автобіографією (додаток 1 до особової картки П-2 ДС), копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків, військового квитка (при наявності), дві фотокартки 4х6 см., копії документів про освіту, декларація, як кандидата на посаду, про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за 2020 рік.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном (04867)2-71-43 (сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради).