23 березня - День визволення Кодимщини від нацистських загарбників

Дата: 23.03.2021 13:57

Щороку, в цей весняний день, 23 березня ми традиційно відзначаємо важливу дату - День звільнення Кодимщини від нацистських загарбників. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі. Єдиним героєм, хто залишився в життєвому строю в Слобідській громаді є інвалід Великої Вітчизняної війни Герасименко Геннадій Мінович, якому в вересні місяці цього року виповниться 96 років. У довічному боргу наше покоління перед цими героями, ветеранами війни, кому пощастило пройти через  горнило битв  і дожити до сьогодні. В цей день, Слобідський селищний голова  відвідав ветерана війни , але нажаль, через надзвичайно тривожну ситуацію, що склалася в нашому регіоні через високий рівень захворюваності на коронавірус, вимушений був передати квіти, продуктовий набір, спонсором якого є депутат Слобідської селищної ради Олексіна Людмила Кузьмівна, та слова великої вдячності через доньку ветерана. Побажав Геннадію Міновичу та землякам здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати воєнних лихоліть. Нехай  у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!