Запроваджено "червоний рівень" епідемічної небезпеки!

Дата: 23.03.2021 12:16

Фото без описуУвага, 23.03.2021 року з 00-00 годин запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки

Ще раз звертаємося до громадян бути свідомими і дотримуватися встановлених протиепідемічних обмежень:

????у громадських місцях потрібно носити маску, не гребувати дезінфекцією та миттям рук, не піддавати небезпеці себе та своїх рідних.

????Суб’єкти господарювання мають забезпечити неухильне дотримання встановлених обмежень у закладах торгівлі.

????Нагадаємо, якщо у вас з’явилися симптоми респіраторно-вірусного захворювання, одразу потрібно звернутися до свого сімейного лікаря для отримання рекомендацій.