Пенсійний фонд України інформує:

Дата: 31.03.2021 13:10

Шановна Слобідська громадо!

1 квітня 2021 року, відповідно до Постанови уряду від № 1279 від 16.12.2020 року, змінюється порядок виплати допомоги на поховання пенсіонера, суми пенсії недоотриманої у зв’язку із смертю одержувача пенсії. А саме зазначені суми виплат будуть проводитись шляхом зарахування на поточний рахунок одержувача (особи, яка має право на отримання виплат у зв’язку із його смертю) в уповноваженому банку.

Отже особам, які звертатимуться до органів Пенсійного фонду України за одержанням таких виплат, необхідно додати до документів, які дають право на їх виплату, довідку про відкриття рахунку в уповноваженому банку.

Перелік банків з якими Пенсійним фондом України укладені договори для здійснення відповідних операцій.

ПАТ “ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ”

ПАТ “РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”

ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

ПАТ КБ “ПРАВЕКС- БАНК”