УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 02.04.2021 12:03

Фото без опису09.04.2021 року о 9-00 годині в приміщенні Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

засідання виконавчого комітету                 Слобідськоїселищної ради

Подільського району Одеської області

1.  Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян»  виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за лютий і березень місяці  2021 року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому.

2. Про стан виконання виконавської дисципліни та хід виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області протягом  І кварталу 2021  року. Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому.

3. Про підготовку позову про позбавлення батьківських прав  гр.. Димчук Вікторії Вікторівни - 22.11. 1996 р.н., відносно малолітньої  дитини Димчука Михайла Вікторовича -  15.10.2018 р.н. до Кодимського районного суду в Одеській області.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей Слобідської селищної ради.

4. Про затвердження Висновку органу опіки та піклування стосовно громадянки Лєліної Олени Олегівни – 03 березня 1995 року народження, яка неспроможна самостійно захистити свої майнові права.

Доповідає: Шевчук В.В. – головний спеціаліст - юрисконсульт Слобідської селищної ради.

5. Про створення комісії  з питань координаційної діяльності з надання населенню соціальних допомог та житлових субсидій.

Доповідає: Рубанська О.Д. – т. в. о. начальника фінансового відділу.

6. Про схвалення проєкту  змін та доповнень  до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року   № 31-VIІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік».

Доповідає: Рубанська О.Д. – т. в. о. начальника фінансового відділу.

7. Про оголошення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування : Слобідка – Кодима, Слобідка – Подільськ, Слобідка – Балта.

Доповідає : Валуєва Г.І.  – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності .

8. Про дотримання правил пожежної безпеки та санітарних норм в захисних  лісонасадженнях , які розташовані вздовж залізничної колії на території Слобідської селищної ради.

Доповідає: - Покотило Н.П. – начальник відділу  земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.