День благоустрою у Слобідській громаді

Дата: 11.04.2021 11:46

В  рамках Всеукраїнського весняного двомісячника «За чисте довкілля» на території Слобідської громади, 10 квітня було проведено день благоустрою. Небайдужі мешканці та працівники установ, підприємств і організацій, депутати наводили лад на прилеглих та закріплених територіях, а також долучилися до інших акцій, направлених на благоустрій населених пунктів громади В цей день  проведено ряд заходів, спрямованих на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан територій установ, скверів, кладовищ, узбіч доріг, прибудинкових територій домогосподарств. Є певні результати робіт із впорядкування місцевих територій, що здійснюються в нашій громаді в рамках акції «За чисте довкілля». Так, день благоустрою було проведено в смт. Слобідка працівниками культури, колективом Слобідської селищної ради та небайдужими мешканцями громади. Очищена від побутових відходів значні ділянки біля Будинку культури, територія селищної ради та прилеглі до них території. Відбулась сільська толока в с. Тимкове, в якій прийняли участь мешканці з активною громадянською позицією, яким не байдужа доля громади та її вигляд, а саме працівники місцевої школи, Будинку культури, сільської бібліотеки, місцевої адміністрації, депутати, пенсіонери, учні школи, всі бажаючі жителі громади. Прибрані узбіччя вулиці Центральної, велика робота зроблена із зачистки території при під'їзді до школи, кладовищі. Проводилось висаджування самшиту нижче кладовища вздовж дороги, оброблено могили вчителів, які в свій час працювали в Тимківській школі, зачищено від порослі та дерев автопід'їзд зі сторони башні до кладовища. Велика вдячність керівникам та колективам  установ, громадянам, які долучилися до такої важливої справи! Сила громади в єдності її жителів, майбутнє громади і її процвітання залежить від кожного з нас!