Оголошення про проведення сесії

Дата: 15.04.2021 10:21

Згідно розпорядження Слобідського селищного голови від 13.04.2021    62  "Про скликання  чергового VII засідання сесії  Слобідської селищної ради 8 скликання"  16 квітня 2021 року о 14 годині  у приміщенні Слобідської селищної ради відбудеться VII засідання сесії Слобідської селищної ради 8 скликання.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1.Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

2.  Про стан виконання  Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Слобідської  селищної ради Подільського району Одеської області протягом  І кварталу 2021 року.

3. Про затвердження комплексної Програми «Безпечна Слобідщина» на  2021-2023 роки.

4. Про затвердження цільової Програми «Фінансової підтримки відділення інспекторів прикордонної служби «Тимкове» Подільського прикордонного загону на 2021 рік».

5.  Про підсумки виконання місцевих бюджетів Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за І квартал  2021 року».

6. Про списання основних засобів, які знаходяться на балансі Слобідської селищної ради.

7. Про преміювання Слобідського селищного голови.

8. Про встановлення надбавки за складність та напруженість в роботі секретарю селищної ради.

9. Про внесення змін та доповнень  до рішення селищної ради від 23 грудня   2020 року  № 31-VIІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік».

10. Про  прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Одеської області у комунальну власність Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

11. Про зміну поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

12. Про заходи щодо збереження  від пошкоджень кабельних ліній  зв’язку  на території  Слобідської селищної ради.

13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через / та відділ " Центр надання адміністративних послуг" Слобідської селищної ради.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Слобідської селищної ради у комунальну власність на території Слобідської селищної ради за межами села Мала Слобідка.

15.  Про затвердження документу державного планування – «Генерального плану та плану зонування с. Тимкове Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану.

16. Про затвердження документу державного планування – «Генерального плану та плану зонування с. Кирилівка Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану.

17. Земельні питання.

Різне.