Увага! Проводиться процедура громадського обговорення!

Дата: 15.04.2021 10:48

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

Слобідська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документа державного планування – Генерального плану с. Мала Слобідка Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

Ознайомитись зі змістом Заяви про визначення обсягу СЕО проекту містобудівної документації населеного пункту можна у приміщенні Слобідської селищної ради та за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу проведення СЕО надаються до Слобідської селищної ради за адресою: 66050, Одеська обл., Подільський р-н, смт Слобідка, вул. Незалежності, буд. 2 у письмовому вигляді, або на електрону адресу Слобідської селищної ради:  slobidkasrada@gmail.com

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме: з «19»квітня 2021 р. до «03»травня 2021 р. Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Доцуленко В. М. тел: (04867)-2-71-54.