Кодимська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 14.04.2021 13:30

Доступні кредити 5-7-9 % для організації власної справи. Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва в рамках проєкту«Доступні кредити 5-7-9%» визначено постановою КМУ від 24.01.2020 № 28, яка набрала чинності 29.01.2020. В рамках реалізації Програми в Кодимській РФ ООЦЗ 14 квітня 2021 року відбувся семінар на тему: "Доступні кредити 5-7-9%". Одне з головних направлень роботи державної служби зайнятості – сприяння підприємницьким ініціативам безробітних - такими словами розпочала семінар заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Біла. Вона розповіла присутнім про діючу програму ,на що вона спрямована , через які банки можна отримати кредити та під які відсотки. Наталія Біла наголосила , що фінансова підтримка надається з метою сприяння розвитку суб’єктів підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва,  енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств, поверненню трудових мігрантів до України. В ході заходу учасники отримали корисну інформацію стосовно Програми «Доступні кредити 5-7-9% та вичерпну й аргументовану відповідь на запитання, які їх цікавили.