Слобідський селищний голова, колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет Слобідської селищної ради висловлюють слова співчуття з приводу смерті Михеля Миколи Івановича – колишнього селищного голови.

Дата: 23.04.2021 12:09

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток селища важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота на посаді директора Слобідської школи та Слобідського селищного голови. Передчасна смерть Миколи Івановича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег,  вдячних учнів та односельчан. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять!