Привітання селищного голови Віктора Доцуленко з Вербною неділею!

Дата: 25.04.2021 13:59

Фото без описуШановна Слобідська громадо!

Щиро вітаю усіх з великим християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі - Вербною Неділею. Коли Ісус в’їжджав на віслюкові до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також пальмовим гіллям. Відтоді на згадку про цю подію віруючі несуть до церкви зелені гілочки дерев. У нас таким деревом стала верба, як відображення особливостей природи України. З Вербної неділі  починається останній тиждень перед Великоднем. Сьогодні ми готуємося до того, щоб з чистими помислами підійти до свята Великодня. Сердечно бажаю всім щастя, радості, благополуччя, сімейного затишку, любові та добра. Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.