У Слобідській громаді відбувся мітинг-реквієм присвячений 35 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 26.04.2021 15:32

ХТО ХРЕСТ СВІЙ НІС ДО СКОНУ,  ДО КІНЦЯ,

ХТО ЗЕМЛЮ БОРОНИВ ВІД ВОРОГІВ І ЛИХА

ТОЙ МИЛІСТЬ БОЖУ ЗАСЛУЖИВ ЖИТТЯМ,

ТОЙ В ПАМЯТІ ЛЮДСЬКІЙ ЖИВИЙ НАВІКИ!

26 квітня Слобідська громада засвідчила свою шану тим, хто жив і працював, хто був поряд з бідою в ту трагічну годину, хто віддав свою молодість, життя і здоров’я для врятування  людей і рідної землі. З цієї нагоди на слобідському кладовищі, біля монументу пам'яті відбувся мітинг-реквієм, присвячений  35-тої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у заході взяли Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, керівники та спеціалісти Слобідської селищної ради, працівники культури та Слобідського закладу ЗСО, жителі громади. В цей день лунало багато слів щирої вдячності на адресу тих, кому довелося подивитися в очі смертельній небезпеці. Селищний голова, в своїй промові  висловив слова подяки героям - ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС. Наголосив, що сьогодні  ми вшановуємо героїзм і мужність тих, хто першим кинувся рятувати нас від невидимого ворога. Багато хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії, ціною власного життя врятували мільйони людей від  ураження і неминучої загибелі.  На жаль, вони уже пішли у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях. Вічна і світла їм пам’ять. А тим героям - ліквідаторам, які на щастя, перебувають з нами висловив щиру вдячність за те, що вони врятували Україну і світ від страшної біди. З глибокою шаною схиляємо голови перед вашою мужністю, почуттям обов’язку та відданістю Вітчизні – зазначив Віктор Доцуленко. Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять тих, чиє життя забрав «мирний» атом.