ВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДОЦУЛЕНКО З НАГОДИ СВЯТА 1 ТРАВНЯ

Дата: 01.05.2021 08:22

Фото без описуШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Протягом багатьох років 1 Травня відзначалось як свято солідарності всіх трудящих, тепер в Україні це свято весни і праці.

Першотравень завжди нагадує нам про пробудження весни, зміцнює наші прагнення до миру та злагоди, наші надії на покращення добробуту кожної родини. Це свято весни і єдності тих, хто знає ціну справжній праці, пишається її результатами і вміє відпочивати!

Бажаю Вам величезних успіхів в роботі, цілеспрямованості і здорових амбіцій. Пам'ятайте - дорогу осилить той, хто йде! Нехай цей чудовий день подарує Вам бадьорий настрій, додасть сил для нових звершень!

З повагою,

селищний голова  Віктор Доцуленко