ВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДОЦУЛЕНКО З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

Дата: 08.05.2021 09:25

Дорогі ветерани, жителі та гості Слобідської громади!

8 та 9 травня - ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої Перемоги.

У ці дні, ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою. Саме ці мужні люди, герої нашої громади,незважаючи на всі труднощі війни, принесли на планету мир. Серед них, хто залишився в життєвому строю - Герасименко Геннадій Мінович - житель смт Слобідка, інвалід Великої Вітчизняної війни, Бойко Марія Омелянівна, Карасюк Ганна Омелянівна - жителі села Мала Слобідка, учасники  Другої  світової війни, Большакова Єфросинія Афанасіївна, Сайнчин Олена Іванівна, Войнорович Анатолій Іванович – жителі с. Тимкове, учасники Другої світової війни.

Земний уклін Вам, дорогі ветерани - за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради, від себе особисто, дозвольте побажати Вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.                                                                                                                   З повагою,                                                                                                                  селищний голова   Віктор Доцуленко.