День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили в Слобідській громаді.

Дата: 09.05.2021 13:10

9 травня, в Слобідській громаді, біля памятника загиблим солдатам, пройшов мітинг  з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Під час мітингу виступив Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, в своїй промові наголосив: « 9 травня – це велике свято. Це один із найголовніших днів в історії життя нашої країни та всього людства - День перемоги над нацизмом. В нашому  українському календарі 9 травня - День Перемоги  червоного кольору – як і маки, що символізують пам'ять про всіх загиблих. Ми пам’ятаємо і шануємо тих, завдяки кому була завершена найстрашніша війна в сучасній історії – Друга світова, яка вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона навічно завмерла  в образі битв, окупації, концтаборів, полону, шибениць, братських могил, нужденного тилу, примусової рабської праці. Вона не оминула жодної сім’ї. Кожна наша родина в час смертельної небезпеки давала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожній родині війна навіки забрала когось із найрідніших. Але ми перемогли і ми пам’ятаємо всіх героїв. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових, здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять» - наголосив Віктор Доцуленко. Зі словами подяки виступили працівники культури, директор Слобідського закладу ЗСО, вчитель історії з історичними фактами нашого краю, гурт "Червоні маки". Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять солдат, які боронили рідну землю, віддали свої життя за свободу і мир.