Панахида та урочистості до дня Перемоги у Другій світовій війні в с. Тимкове.

Дата: 09.05.2021 18:56

9 травня, в селі Тимкове відбулася Панахида та урочистості до дня Перемоги у Другій світовій війні. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися староста сіл Тимкове та Кирилівка Лариса Калдар, начальник відділу освіти , культури, туризму , молоді , спорту та охорони здоров'я Слобідської селищної ради Наталя Решітко, вчитель історії Микола Йовса , а також пам’ятний молебень з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відслужив біля пам’ятника Невідомому солдату Отець Вадим. Почесну варту несли наші славетні прикордонники. Всі присутні хвилиною пам’яті вшанували загиблих співвітчизників. По закінченню мітингу відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому солдату.