Щиро вітаємо нашу футбольну команду з блискучою перемогою в чемпіонаті Кодимського району!

Дата: 17.05.2021 13:19

З січня по квітень 2021 року,  в приміщенні КЗ "Дитячо-юнацької спортивної школи» Кодимської міської ради проходив відкритий районний чемпіонат з футзалу Кодимського району. У змаганнях приймали участь  команди м. Кодими, м. Балти, м. Подільська та команда Слобідської громади. Склад команди Слобідської селищної ради: Стецький Михайло Павлович ( капітан команди), Апостол Євгеній Вікторович, Дідичук Максим Миколайович, Доцуленко Олександр Вікторович, Швець Василь Сергійович, Колун Ігор Миколайович, Кобилянський Михайло Валентинович. Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу та запекло змагалася за титул найкращої. Наші Слобідські спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. За підсумком гри наша команда зайняла призове третє місце. Ця подія є першою в історії Слобідської громади та впевнені, що не останньою. В результаті, наших Слобідських футболістів було нагороджено Кубком переможців, дипломом та медалями. Футбольна команда селищної ради, своїй перемозі завдячує фінансовій підтримці фермерам сіл Тимків та Малої Слобідки. Слобідський селищний голова, виконавчий комітет селищної  ради та депутатський корпус щиро вітають команду наших футболістів з перемогою у Чемпіонаті Кодимського району 2021 року, яка  гідно проявила себе на цьому турнірі. Сподіваємося, що на цьому вона не зупиниться. Бажаємо нашим переможцям добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень. Перемог вам не лише на футбольних полях, але і в життєвих ситуаціях!