День вишиванки у Слобідській громаді.

Дата: 20.05.2021 14:24

День Вишиванки – нове народне свято, яке поєднує жителів України, підтримує національні традиції. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, а й засвідчуєш свою приналежність до української культурної традиції. В цей день, колектив Слобідської селищної радаи, працівники освіти та культури приєднуються до всеукраїнської святкової акції.