Допомога людям похилого віку Слобідської громади.

Дата: 20.05.2021 19:31

У цей непростий час, а особливо саме через пандемію коронавірусу, літні люди особливо потребують постійного соціального захисту та підтримки. Так, за ініціативи Слобідського селищного голови, старост сіл громади проведено прибирання територій помешкань людей похилого віку в смт. Слобідка та с.Тимкове громадянами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та здійснюють громадські роботи на території Слобідської громади. Це, звичайно, лише частина добрих справ, які ми можемо зробити, аби подарувати їм тепло й піклування, відчуття затишку і турботи. Тому ця допомога і надалі мусить продовжуватись, бо співчуття — усюди однакове. Різні лише способи того, як ми можемо його виявити. І це залежить від нас. А тому нехай кожен із нас загляне у свою душу та простягне руку допомоги тому, хто цього потребує, подарує іншому тепло, не сподіваючись отримати щось взамін.