Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради

Дата: 26.05.2021 15:17

26 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко. Члени виконкому, затвердивши порядок денний, заслухали доповідь першого питання -  секретаря виконкому, яка доповіла  про стан виконання Закону України  «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області . У виконавчому комітеті селищної ради робота зі зверненнями громадян спрямована на виконання вимог Конституції України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про звернення громадян”. Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі виконавчого комітету Слобідської селищної ради і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм та методів цієї роботиЗабезпечення законності та правопорядку на території селищної ради здійснюється при взаємодії голови селищної ради та дільничного інспектора міліції в робочому порядку. Криміногенна ситуація на території Слобідської селищної ради задовільна. Всі об’єкти  соціальної сфери працюють задовільно згідно установленого графіка. Відділення зв’язку працює регулярно. Телефонний зв’язок  стабільний . Всі звернення ретельно розглядалися в короткі терміни завдяки швидкому реагуванню відповідних служб та структурних підрозділів Слобідської селищної ради. Після обговорення  даного питання  проект рішення було винесено на голосування та прийнято відповідне рішення.

В ході засідання членами виконкому розглянуто інші  питання порядку денного, а саме: про затвердження  Висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав мешканця смт Слобідка ( доповідач Козак С.В. – начальник служби у справах дітей Слобідської селищної ради), про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року (доповідач Решітко Н.В. – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я), про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Місцева пожежна команда»  Слобідської селищної ради ( доповідач Доцуленко В.М. – голова виконкому, селищний голова). В результаті розгляду та обговорення члени виконкому прийняли відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному сайті Слобідської селищної ради в розділі «Офіційні документи» в терміни відповідно до законодавства.