Ось і пролунав «останній дзвоник» для учнів навчальних закладів Слобідської громади.

Дата: 28.05.2021 13:04

В останні травневі дні,  коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, до нас приходить свято останнього дзвоника –  чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити, воно буває лише раз у житті кожного з нас. По-сімейному тепло і водночас урочисто пролунав останній дзвоник для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Слобідської громади - в смт Слобідка та с.Тимкове. На шкільних подвір’ях, прикрашених квітами, яскравими кульками зібралися учні, педагогічні працівники, батьки, мешканці громади. Участь у святкових заходах взяли і представники селищної ради. Із щирими словами побажань виступили Слобідський селищний голова Доцуленко Віктор Миколайович, начальник відділу освіти, молоді, спорту , туризму та охорони здоров’я селищної ради Решітко Наталя Володимирівна, староста с.Тимкове Калдар Лариса Володимирівна, педагогічні працівники та учні шкіл. В своїй промові виступаючі акцентували на тому, що: « Останній дзвінок сьогодні звучить для кожного по різному – для тих, кому належить продовжити шкільне навчання,  він сповіщає про те, що на вас чекають великі літні канікули, а для наших випускників це свято особливе, тому що цей дзвінок пролунає для них востаннє і для них закінчується дитинство. Ви, шановні випускники, вирушаєте у самостійне доросле життя. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни. Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій».