ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ІНШИХ АГРОФОРМУВАНЬ!

Дата: 04.06.2021 10:56

З 16 по 18 червня 2021 року у м. Черкаси, вул.Смілянська, 168, на території КП “Черкаський аеропорт” проходитиме агровиставка “Agroshow Ukrain 2021”, організаторами якої виступає ТОВ “БІБЕЙЧ” та співорганізаторами Черкаська обласна державна адміністрація.

Виставка “Agroshow Ukrain 2021” займатиме площу понад 30 000 кв.м. для демонстрації та стендів. В експозиціях виставки презетуватимуть новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для грунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація — “Фестиваль іновацій”, де 40 учасників представлятимуть рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи.

Головні тематичні розділи виставки будуть представлені наступними напрямами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, транспорт.

Більш детально про виставку можна ознайомитись на веб-сайті : https://agroshow.com.ua, та за контактними телефонами: +38(068)485 83 86, +38(0472)50 00 65.