Увага! Відбудеться сесія!

Дата: 08.06.2021 11:07

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Слобідська селищна рада доводить до відома депутатів та населення громади про скликання VIІІ чергової сесії  VIІІ скликання 11.06.2021 року о 9.30 годині в адмінбудівлі селищної ради .

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

Доповідає : Решітко Л.В. – завідувач сектору організаційної і кадрової роботи та документообігу.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області в 2022 році .

Доповідає : Рубанська О.Д. – т. в. о. начальника фінансового відділу .

3. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Слобідської селищної ради на 2022-2025 роки.

Доповідає: Покотило Н.П. – начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.

4. Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам, для ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності на території Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

5. Про затвердження правил благоустрою на території Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області

6. Про затвердження правил загального водокористування на водних об’єктах, які знаходяться на території Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

7. Про присвоєння житловому будинку, який належить гр.. Казак Юлії Прокопівні, відповідно до договору купівлі-продажу від 14.11.2004 року посвідченим Кодимським приватним нотаріусом, за реєстровим номером № 1547 та рахувався за адресою : Одеська область, Кодимський район, село Тимкове, вулиця Без назви, буд. б/н , нової поштової адреси.

Доповідає: Решітко Л.В. – завідувач сектору організаційної і кадрової роботи та документообігу.

8. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація об’єднаних територіальних громад”, доповідач — селищний голова В.М. Доцуленко.

9. Земельні питання .