Увага! Зміни до законодавства України!

Дата: 14.06.2021 14:06

Законом України № 1423-IX від 28.04.2021 року “ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” доповнено статтю 52 частиною 2 “Невжиття заходів по боротьбі з бур’янами”. Так, невжиття вищевказаних заходів тягне за собою накладання штрафу

- на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян,

- на посадових осіб — від п’ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Контролює, розглядає справу та накладає адміністративне стягнення інспекція по контролю за використанням та охороною земель.

Слобідська селищна рада закликає мешканців, керівників підприємств, організацій та установ, підприємців не бути байдужими до благоустрою нашої громади. Лише при реалізації спільних зусиль можливо досягти позитивного результату. Дбайливе відношення кожної людини до навколишнього природного середовища - це великий вклад у його збереження.