15 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ.

Дата: 15.06.2021 09:52

15 червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається Всесвітній день розповсюдженняч інформації про зловживання відносно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту літніх людей. Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. В Україні значно зросла частка людей похилого віку. Люди похилого віку завжди відігравали і відіграють значну роль в суспільстві. Вони служать прикладом для молодих, вони є наставниками і хранителями традицій. У той же самий час категорія людей похилого віку – це одна з найбільш уразливих груп населення.  Тому саме цей день покликаний звернути нашу увагу на ту важливу роль, яку відіграють літні люди в житті суспільства, і підвищити обізнаність про позитивні сторони і проблеми старіння в сучасному світі. Тож¸ ми повинні шанувати і відповідально ставитися до стареньких – це запорука і гарантія добробуту для нас для всіх, адже так чи інакше ми станемо на їх місце в наступних роках.   Висловлюємо Вам, шановні ветерани  глибоку вдячність за все, що Ви зробили заради нас та  майбутнього. Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щоб і далі дарувати нам тепло  своїх сердець.