Вітання з Днем фермера в Україні!

Дата: 19.06.2021 10:27

19 червня, відповідно Указу Президента України №234/2020 від 18 червня 2020 року, установлено нове свято – День фермера в Україні. З часу проголошення незалежності України фермерське господарювання було започатковане як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства.
Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Шановні фермери та працівники фермерських господарств! Щиро вітаю Вас з Днем фермера!

Ваше професійне свято – День фермера – з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Без степу і співу пташок, без того прозорого, чистого повітря, яке вдихаєш на повні груди і відчуваєш – живеш!    Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України. Будьмо єдині й непорушні! Родинного затишку всім вам, достатку в сім’ях, любові й тепла! Нехай радують вас діти й онуки – ваше продовження в житті. Зі святом!
З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.