Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

Дата: 22.06.2021 09:42

Обирай можливість працювати Вільно!

В Україні 2,7 мільйона людей мають  інвалідність, більше половини з них - у працездатному віці. Працює  лише кожен третій із них. Тобто, така значна кількість людей позбавлена можливості працювати! На жаль, не всі вони можуть скористатися своїм правом на працю, оскільки на їхньому шляху до роботи постають не лише загальносуспільні проблеми на ринку праці, а й транспортні, комунікаційні та психологічні бар’єри.

Пілотний проект Міністерства соціальної політики України, Громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» та за підтримки Ради Європи, що започаткований у рамках Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні , націлений на допомогу людям з особливими потребами у реалізації одного з головних конституційних прав громадянина  в нашій державі – права на працю.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Наша спільна робота спрямована на всі аспекти працевлаштування. Це, насамперед:

– якісне навчання, підвищення кваліфікації чи перекваліфікація згідно з вимогами, які диктує нинішній ринок праці:

- формування майданчика для ефективного контакту соціально відповідальних роботодавців та сумлінних працівників;

- адаптація людей з інвалідністю у трудових колективах;

- повне і всебічне інформування осіб з інвалідністю про їхні права та обов’язки під час трудового процесу.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ.

Наш проект – чудова можливість для роботодавців  отримати повну інформацію про ринок вакансій, про преференції, які діють у нашій державі щодо тих, хто надає робочі місця людям з інвалідністю

Станьте нашим партнером і Ви першими отримаєте доступ до порталу «Вільно», на якому ви зможете:

- підібрати працівників серед людей з інвалідністю з можливістю фільтрації під критерії роботодавця;

- організувати співбесіду з кандидатом за участю перекладача жестової мови (з використанням сучасних технологій);

- створювати навчальний контент для шукачів роботи, адаптуючи його до особливостей сприйняття людей з різними формами порушень.

- отримати актуальні новини щодо змін до трудового законодавства;

- публікувати на сайті інформацію щодо діяльності свого підприємства, новини, події, акції, тощо.

- сформувати та продемонструвати кейс соціального бізнесу та надихнути своїм прикладом інших роботодавців.

- додати на інтерактивну карту доступності усі установи вашого підприємства, які адаптовані до різних потреб людей з інвалідністю.