З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 23.06.2021 11:11

Шановні державні службовці!
   Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Слобідської селищної ради прийміть вітання із професійним святом – Днем державної служби!
   Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
 Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.
  Тож, нехай ваші рішення будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю міцного здоров’я, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко