Вітання селищного голови Віктора Доцуленко з Днем молоді в Україні!

Дата: 27.06.2021 10:24

Шановна молодь Слобідської громади!

Щорічно, в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Саме в молоді роки закладається фундамент на все майбутнє життя. Тому важливо правильно скористатися всіма перевагами вашого прекрасного віку. Сьогодні ваш час! Тож учіться, працюйте над собою, розвивайтеся духовно, інтелектуально, фізично! Дерзайте і перемагайте!  Саме молодь «завтра» візьме на себе відповідальність за нашу громаду, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління. Ви – майбутнє нашої країни. Любіть свою Вітчизну не на словах, а конкретними добрими справами. Нехай ваші молоді енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знайдуть гідне втілення в особистому та суспільному житті, бізнесі та виробництві, науці, мистецтві, спорті, громадській та політичній діяльності. Будуйте таку Україну, якою ви хочете її бачити, – успішну, процвітаючу державу заможних громадян.                                                                                Бажаю усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежності в думках. І, звичайно, драйву та сил втілити в життя те, до чого ви прагнете!

Зі святом!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.