Святкування Дня молоді та Дня Конституції України в Слобідській громаді.

Дата: 28.06.2021 13:17

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
Саме тому,  27 червня 2021 року в селі Тимкове та Малій Слобідці відбулися заходи, присвячені   Дню Конституції України та розважальна програма до Дня молоді.  Слобідський селищний голова, старости сіл, працівники культури, начальник відділу освіти , культури , туризму , молоді , спорту та охорони здоров'я Слобідської селищної ради привітали  присутніх зі святами, побажали всім здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у справі. Відзначено грамотами футбольну команду ,,Зоря" Тимкове , яка посіла 3 місце у районних спортивних змаганнях , Ірину Ободьонову художнього керівника Тимківського СБК, а також працівників Максима Войноровича та Вячеслава Рикун. Оплесками зустрічали глядачі учасників святкового концерту : дитячий хореографічний гурт,,Натхнення'', Таю Скутельник , Вікторію Томишенець , Іванку Гончарову , Юлію Ворову , Віталія Михеля та Віктора Доцуленка. Жителі громади  мали чудову нагоду послухати та  подивитись на танцювальні та вокальні колективи, прийняти участь у турнірах з шахів, міні футболу, армреслінгу, змагання на гантелях, командні спортивні естафети для дітей та канат для дорослих .  Після підведення підсумків переможців було нагороджено грамотами та грошовими винагородами. Малеча весело та грайливо розважалась на святі.