Вітаємо жителів Слобідської громади зі святом ІВАНА КУПАЛА!

Дата: 06.07.2021 15:28

Івана Купала – східнослов’янське свято, яке традиційно відзначають в ніч перед Івановим днем з 6 на 7 липня.

Шановні жителі Слобідської громади!

Прийміть щирі вітання із найцікавішим святом – Івана Купала, яке дарує нам липень та полюбляють святкувати всі українці. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла і виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.  Хай магічний купальський вогонь надасть вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням. Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти.

Гарного всім настрою, щастя, здійснення заповітних мрій та радості від життя.  Зі святом вас!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко