Відбулось позачергове засідання IX сесії Слобідської селищної ради VIII скликання.

Дата: 09.07.2021 14:29

Сьогодні, 9 липня 2021 року, під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко відбулось IX позачергове засідання сесії VIII скликання Слобідської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, відсутні — 7. На розгляд було винесено 9 питань порядку денного, з них восьме питання — земельні питання та дев’яте питання — різне. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Так, під час засідання сесії , заслухано та затверджено звіт про стан зі зверненнями громадян по Слобідській селищній раді за I півріччя 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Кількість усіх звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету селищної ради протягом звітного періоду становить 211, з них поштою — 193, особистий прийом — 18. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року кількість усіх звернень громадян значно збільшилась ( 2020 рік - 61 звернення). Приділялась велика увага своєчасному розгляду звернень. Створювались депутатські комісії до складу яких залучались спеціалісти як селищної ради так і району. По другому питанню порядку денного сесії доповідач наголосила про те, що в зв’язку з виконанням бюджетних надходжень у червні місяці 2021 року , а саме 120,7%, селищною радою прийнято рішення про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року № 31-VІІІ “Про селищний бюджет на 2021 рік” та перерозподілено кошти дохідної частини на нагальні проблеми громади. Враховуючи всі зауваження та пропозиції депутатів, це питання винесено на голосування. Після чого було затверджено рішення. Слідуючі питання були направлені на передачу майна Слобідської територіальної громади на баланс до місцевої пожежної охорони, що є спільною власністю територіальної громади та передачу основних засобів Слобідської територіальної громади на баланс до КП “Водоканал Слобідка”. Доповідач наголосила, що в зв’язку з тим, що на території громади працюють комунальне підприємство “ Водоканал Слобідка” та комунальна установа “ Місцева пожежна команда”, майно яке знаходиться на балансі селищної ради необхідно передати на баланс цих підприємств. Також розглянуто питання щодо передачі до комунальної власності територіальної громади Слобідської селищної ради нерухомого майна, а саме будівлі для потреб КУ “ Місцева пожежна команда”. Одним із важливих питань порядку денного сесії стало питання затвердження Програми з локалізації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області на 2021-2026 роки. Під заходи з виконання цієї програми закладені кошти. Над реалізацією цієї Програми буде проводитись відповідна робота відповідальними виконавцями. Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Слобідської громади рішень, а саме збору підписів мешканців громади та подальшого звернення до керівництва Укрзалізниці, щодо надання дозволу зупинки електропотягу Кодима — Козятин зі станції Слобідка. Дана пропозиція була підтримана всіма без виключення депутатами. Робота в цьому напрямку буде проводитись. Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання IX сесії селищної ради VIII скликання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».