Відкриття дитячого ігрового майданчика в селі Тимкове Слобідської громади.

Дата: 10.07.2021 09:35

Гарний подарунок отримали найменші жителі Слобідської громади села Тимкове – на території населеного пункту відкрили новий дитячий ігровий майданчик, на якому встановили барвисті гойдалки, гірку.Тепер наша малеча може з користю проводити свій вільний час. У такій ігровій зоні діти зможуть провести кілька годин і нікому не буде нудно, незалежно від активності. Адже тільки у грі діти вчаться та розвиваються по-справжньому. Привітали малечу Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, староста села Лариса Калдар.
«Крок за кроком, нашими спільними зусиллями ми впорядковуємо територію в наших населених пунктах громади, облаштовуємо нові місця для дитячого дозвілля. Сьогодні дивлячись на ці усміхнені дитячі обличчя, я все більше переконуюсь, що наша праця необхідна», – відзначив селищний голова Віктор Доцуленко.
"Це важка та клопітка робота ,  але ми справились завдяки допомозі мешканців села. І сьогодні ми отримали море задоволення від дітей, які самостійно влаштували нам свято - це і танці , і конкурси, в яких приймали участь  не тільки діти,  а й батьки, вболіваючи за своїх дітей" - наголосила староста села Лариса Калдар.