Звернення до мешканців Слобідської громади!

Дата: 14.07.2021 11:33

Фото без описуШановні мешканці Слобідської громади!

Сьогодні, 14 липня, працівниками, які виконують громадські роботи по направленню Центру зайнятості проводиться прибирання території Слобідського кладовища, прибираються лише місця загального користування: центральні доріжки та територія біля меморіалу. Утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання повинні здійснюватися їх користувачами (власниками). Працівники фізично не в змозі навести лад на всій території, а саме могил ваших рідних, які позаростали не лише кущами та бур’янами, але й деревами. Майже всі могили кладовища в жахливому стані, до яких дістатися або досить складно, або практично неможливо.

Шановна громадо! Переконливо просимо, наведіть лад на могилах своїх рідних — це ваш святий обов’язок! Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку. Хочеться закликати мешканців селища: "Давайте підтримувати чистоту і порядок там, де захороненні наші дідусі, бабусі, батьки". Тому надіємось на вашу підтримку та розуміння! Стежка саме сюди не повинна заростати: впорядкування кладовищ – наша спільна тривога і турбота!