З Днем українських миротворців.

Дата: 15.07.2021 10:05

Шановні учасники українських миротворчих місій!

Прийміть найщиріші вітання з особливим святом - Днем українських миротворців!

Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Вітчизни. Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе цю місію, бо усі ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір. На різних континентах  мирні мешканці знають та пам’ятають про доблесть та миролюбність, професіоналізм та мужність українських миротворців. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Бажаємо вам та вашим родинам щастя, добра та благополуччя.

Слава воїнам-миротворцям!

Слава Україні!