Людина - не товар! Держава допоможе!

Дата: 21.07.2021 14:18

Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статі

Буде це пенсіонер, людина працездатного віку чи дитина – байдуже. Основний принцип, за яким торгівці людьми обирають собі жертву, – це уразливий стан особи.

Уряд України вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим.

Особа, яка звернулась із заявою щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на забезпечення безоплатного одержання медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги та тимчасового розміщення у притулку.

У разі, якщо особі встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми, вона має право на одноразову матеріальну допомогу у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України та допомогу у працевлаштуванні, реалізацію права на освіту та професійну підготовку.

Держава піклується про тебе!