З Днем Хрещення Київської Русі!

Дата: 28.07.2021 10:50

Шановні мешканці Слобідської громади !

Сердечно вітаємо Вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі!

Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Саме утвердження християнських цінностей – ідеалів добра, справедливості та миру – стало важливим дороговказом на шляху українського народу до здобуття Незалежності.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

В цей святковий день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання. Нехай ваші справи завжди будуть чесними і праведними, а вчинки гідно винагороджуються.