До уваги платників податків!

Дата: 05.08.2021 12:25

09 серпня 2021 року об 11.00 відбудеться семінар для платників податків Одеської області на тему «Закон № 1600-IX: відновлення ПДВ у розмірі 20 % при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції».

Лектори:  фахівці Головного управління ДПС в Одеській області.

Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Семінарська, 5 (актова зала Головного управління ДПС в Одеській області).

Кожен учасник семінару може вказати своє запитання в електронній формі під час он-лайн реєстрації.

Реєстрація для участі у заході є обов’язковою.

Щоб зареєструватися, слід відкрити посилання у розділі «Анонси» на субсайті територіальних органів ДПС в Одеській області за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1v8GFr2HMjjx2Myl65ct4vtHX5lEnaVnL0ic4dWga1L0/edit

Реєстрація триватиме до 12 год. 06.08.2021 року.

Підтвердження про свою участь учасники отримають після 15 год. 06.08.2021 року на електронні адреси, вказані при реєстрації.

З організаційних питань щодо участі у семінарі  звертатися за телефоном: (0482) 300-281.

Пропуск учасників семінару здійснюватиметься згідно попередньої реєстрації при пред’явленні документів, що посвідчують особу.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, участь у заході  здійснюватиметься при наявності в учасників захисної маски.

Громадяни, які мають ознаки інфекційних захворювань у приміщення допускатися не будуть.

Звертаємо увагу!

Долучитися до семінару також можна в режимі онлайн-конференції (з використанням програмного ІТ-продукту «Zoom») за посиланням:

Код доступу: 12345