День Незалежності-2021. Які заходи готує Україна до 30-ї річниці.

Дата: 09.08.2021 14:48

Кабінет міністрів затвердив план урочистостей до відзначення Дня незалежності 24 серпня. Святкові заходи пройдуть в усіх містах України.

План святкових заходів до 30-ї річниці незалежності України передбачає наступні урочистості. У Києві:

• Підняття найбільшого державного прапора до Дня державного прапора 23 серпня за участі президента;
  • Проведення урочистого засідання Верховної ради 24 серпня за участі президента та Кабміну;
  • Проведення концерту та параду на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності;
  • Виставка військової техніки та озброєння на Михайлівській площі;
  • Урочисте проходження катерів та проліт літаків над Дніпром поблизу Труханового острова, показ морського озброєння та військової техніки.

Крім того, у День незалежності в Києві буде проведено установчий Саміт Кримської платформи та саміту "Перших леді та джентельменів", нагородження видатних діячів "Національна легенда" та благодійний концерт в театрі опери і балету імені Т.Г.Шевченка.

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту буде проведено урочистий прохід кораблів ВМС та проліт військової авіації, а також показ морського озброєння та військової техніки.

В усіх інших населених пунктах України заплановані урочисті заходи за участі представників місцевої влади, а також церемонії покладання квітів до могил видатних діячів та борців за незалежність України, учасників Революції гідності, війни на Сході.